| RAY a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, ce sa aleg sa imi platesc asigurarea de sanatate sau sa-mi cumpar ochelarii de vedere? voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu are relevanta.
Poti plati asigurarea, pentru ca oricand pot aparea probleme de sanatate si ai anumite avantaje ca si asigurat!

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Daca esti scurt de bani, plateste acum asigurarea si iti faci ochelarii cand ai bani. E o parere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plăteşte asigurarea.

| FataȘarpe a răspuns:

Inainte sa iti faci ochelari, sa nu vorbesti doar cu un oftalmolog. Te mai pacalesc astia...