| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac! Eu si prietena mea cea mai buna ne certam pe acelasi tip, doar ca el o place pe alta, care, dupa mine, nu e mai draguta ca prietena mea,tongue.cATEODATA Cred ca nu e bine sa ma cert cu prietena mea pentru el.De fiecare data cAND incerc sa-l uit ma gandesc mai mult la el.In fiecare tip il vad pe el. Ajutati-ma plz

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cateodata e bine sa stii cand sa pui stop si sa iei anumite deciziihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa cum ai pus problema, se pare ca tu esti cea mai urata dintre voi trei. Asa ca, muta-ti gandul de la el! laughing

| aleeexia a răspuns:

Nu stiu ce sa cred... tu te certi pentru nimic... daca erai o fta desteapta renuntai la el! Nu cred in relatii de-astea fara sens