| GabyTzu_1295 a întrebat:

Sal TPU, am cu prietena mea 1 ani si 5 luni, ne intelegem super bine, ne mai certam ca orice cuplu, dar ne iubim; aseara am vb cu cea mai buna prietena a ei, care este destul de draguta si mi-a spus ca ii place foarte mult de mine si ca este indragostita de mine in proportii de 61 %. nu stiu ce sa fac, sa ma despart de prietena nu se pune vb, dar ma gandesc sa incerc ceva si cu cealalta fata... azi era sa fac 3 accidente ca m-am gandit numai la asta straight face... e treaba serioasa.
pls dau fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Niciodata sa nu faci prostia asta:O Te-ai gandit ca poate este pusa de iubita ta, sa vada cat de fidel esti? Sau dupa ce incerci ceva cu tipa asta, si vrei sa te desparti de ea, de ciuda o sa-i spuna tot iubitei tale.

Si din cate inteleg, vad ca, chiar o iubesti pe prietena tahappy!

Deci m-ai bine stai cumintehappy!

Ceaohappy!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci ce iti zice inima, eu nu sunt langa tine si nu cunosc bine situatia in care esti.

| R_8074 a răspuns:

Nu o parasii, esti prost? Dupaia vrei sa.ti para rau? Ce.ar fi daca ar venii cate o fata la tine in fiecare zi si ti.ar spune ca e indragostita de tine. Si pe langa asta, o vei face si pe prietena ta actuala sa sufere, daca ai face asta i.ai dovedii ca nu te merita.

| unione a răspuns:

laughing Asta e manevra pe fata. Prietena ta te testeaza. Am o nelamurire... spui ca va intelegeti super bine, ca sunteti de peste un an impreuna... si pui astfel de intrebari? ai merita sa-ti dea papucii

| Alexander21 a răspuns:

Cum adica voi va iubiti? Cand tie iti sta gandul la aventuri? Stai si iti vezi de treaba, ce incercari vrei? Mai ales dupa un an jumate tie daca iti vine una si te abureste ca te iubeste tu gata lasi totul si mergi dupa alta? Te-ai gandit ca poate aia a zis numa asa ca sa te testeze chiar prietena ta? Fi serios prietene si stai cuminte.Ca dupa aia pierzi poate pe amandoua, nu te juca cu din astea.

| Phutui a răspuns:

Hei, se mai plictiseste omu de femeia lui happy ma, faci ce crezi, ce stii ca iti va face tie binewinking

| St3fY_3193 a răspuns:

Aooleuu e rau ...pai daca nu vrei sa te desp de iubita ta dar vrei sa incerci si cu prietena nu prea mergesad proportii de 61% dar iubita ta nu te iubeste in proporti... faci ce crezi dar cred ca ar trebui sa uiti de prietena ei si sa te gandesti la iubita tawinking pabig grin

| BuBu_6079 a răspuns:

ºPishcotº are dreptate...de ce sa fugi dupa 2 iepuri ca s'ar putea sa nu prinzi niciunul.Ce iti lipseste la prietena ta? Crezi ca se merita sa dai la o parte 1 an si 5 luni pentru o simpla aventura? eu cred ca nu! Daca esti sigur de sentimentele tale cred ca vei gasi singur raspunsul la tot ce te framantawinkingSi aia nu se poate numi"cea mai buna prietena"winking

| Dyony01 a răspuns:

Nu cred ca e bine... fata aia poate e pusa d prietena ta, si sigur daca vei ccepta sa fii si cu ea, fata aceia ii va spune prietenei tale si nu o sa ramai cu niciuna. Eu nu cred ca o fata iar fura iubitu prietenei sale.asa ca fii atent, t pup ai grija ce faci :*

| MaLinKa a răspuns:

GabyTzu, ce-i cu tine? De ce sa-ti insheli prietena? Si inca zici ca o iubesti... am fost implikata in asa kaz si dupa cum spui tu am fost in locul ''prietenei cele dragute''. Pina la urma baiatul care a vrut sa joace la doua fronturi nu a putut deoarece nu se putea desparti de prietena lui. Insa noi ne-am despartzi pentru ca prietena lui a aflat de noi si s-au inceput problemele. El a fost nevoit sa aleaga, si clar lucru ca a ales-o pe cea pe care o iubeste si cu care deja s-a deprins... asa ca nu fa prostii si continua-ti relatzia fara minciuni. Ca poti face si mai rau. Sa ramii singur. Ce iti mai trebuie inca una? daca iubita ta te iubeste si plus la asta o iubesti si tu. Gindeste-te bine. Insa daca vrei sa incertzi pe pielea ta.Incearca. Dar nu uita si de experienta prin care am trecut si eu. Bafta!

| motu81 a răspuns:

"Nu lasa pasarea din mana pentru ce de pe gard" "cu cea mai buna pretena sa nu fie o incercare pentru tine ori cum ia aminte la proverb si spune-i falsei pretene ai iubitei sa isi vada de treaba ba chiar ai putea spune-i iubitei tale daca o respecti ce pretena are.

| andr33a_2690 a răspuns:

Pai sincer daca ai incerca ceva cu cealalta fata inseamna ca nu tii indeajuns de mult la actuala ta prietena! Poate e doar un test de-al iubitei tale si cred ca nu ai vrea sa il pici. Daca tii la iubita ta mai bine nu te risca.Cred ca mai bine ii spui despre ce a zis prietena ta si incerci sa afli daca ea a pus-o. Daca esti sigur ca nu iubita ta e de vina atunci mai exista si varianta ca prietena ei sa te testeze sa vada cat de mult tii la iubita ta:d...ti-am zis. parerea mea e sa nu te ristibig grin.bafta! mi-ar place sa aflu cum au evoluat lucrurile. Poate imi lasi un mesaj!happy

| ancutza_2191 a răspuns:

Cine alearga dupa doi iepuri nu prinde niciunul, mai bine stai pe curu' tau

| tpu2011_1353 a răspuns:

Sincer.daca esti la varsta la care iti poti perminte asta.si vrei doar distractie.merita incercat :-p.doar dupa ce o termini cu actuala...Dar. daca e vorba de o relatie serioasa. pune-ti ordine in ganduri.si vorbeste cu prietena ta despre asta, asa e cel mai bine.

| Goguletzu a răspuns:

Esti gigolo totti!

Rupele pancreasu la ambele