Întrebare recomandată | ayearwithoutrain a întrebat:

Nu stiu ce sa facem eu cu prietenul meu de Craciun. Aveti ceva idei pentru un craciun superb si romantic?happy Vreau sa fie ceva special, fara sa mergem in afara orasului.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Face ti pană de curent în tot cartierul, ăsta da crăciun.

| raluca0306 a răspuns:

Pai daca esti singura acasa de Craciun sau nu neaparat, puteti sta la unul dintre voi, poti organizca o masa festiva frumoasa, poti pune niste lumanari frumoase, ceva care sa fie special..si puteti sta impreuna toata noaptea fara sa mergeti pe cine stie unde. Mna, nu ti-am dat cine stie ce idee, dar daca stii cum sa organizezi, va iesi binee!
O zi buna!

| benny a răspuns:

Orgie...

| Denis777 a răspuns:

Lumanari,2 pahare, o sticla de vin si o melodie potrivita atmosferei sub bradul de craciun.Ma pricep, nu?laughing

| Andre7ea a răspuns:

Eu am facut de curand 2 ani cu iubitul meu.Am umblut camera cu lumanari, cu biletele pe care scria "te iubesc", am luat o crema de ciocolata parca si ne-am uitat la un film. Pot sa spun ca daca sunteti impreuna este deja special. Fa si tu la fel.Si spune-i ca este minunat sa petreci sarbatorile cu el.Atunci cand vei fi cu el, nu o sa mai tii cont, o sa faci exact ce simti. Te pup!