| ArianaMN a întrebat:

Hei..nu stiu ce sa vreau de Crăciun laughing ce idei aveti?

5 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

De Craciun incearca sa daruiesti nu sa primesti...fa un cadou micut cuiva dar semnificativ si sa vezi ce bine te vei simtii cand vezi fericirea pe fata acelei persoane happy
Si in legatura cu intrebare, nu stiu, gandeste-te la ce ai nevoie nu la aifon 9s si Samsung ghelexi 11 rolling on the floor

| Sociopat a răspuns:

O palarie fedora, 2 cutii de doritos si mountain dew.Oh, si o katana.

| doreal a răspuns:

Trebuie neaparat sa primesti ceva de Craciun? Mai bine daruieste cuiva ceva din suflet si ai sa vezi ca o sa te simti mult mai bine happy.

| dani2404 a răspuns:

Sanatate, e cea mai importanta.

| AlexAndrei96 a răspuns:

Valoare,vila,lux,sukerime. laughing)