| LauraGush a întrebat:

Vreau sa ii iau prietenului meu ceva de craciun dar nu stiu ce... aveti idei? Vreau sa fie ceva special si care sa ii placahappy va rog ajutati.ma!

5 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Fa-i o cana personalizata

| Triixiie a răspuns:

Pai si eu am aceeasi problema laughing
Eu am vazut pe un site un lantisor dragut, prietenul meu mai poarta d-astea thinking, ii poti face un talbou cu voi 2, ii iei un parfum ( ceea ce cred ca o sa fac si eu ), un album foto cu voi 2 - daca aveti multe poze impreuna. sau o perna cu o poza cu voi 2 puppy dog eyes

| Kryss17 a răspuns:

Parfumul City Rush in varianta masculina. day dreaming miroase superb..si e la un pret accesibil!

| Napu_Alexandru_1998 a răspuns:

Un parfum