| nocomment_4400 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac pe net voi de sp dar in afara de uitat la filme jucat jocuri facut teste stat pe mess ca m-am cam plictisit de astea am incercat si integrame pe net dar fac una doua si ma plictisescsadce-mi propuneti?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Fa.ti cont pe www.oracolulmeu.ro si completeaza oracole!
Citeste bancuri, glume.
Descarca programe utile pentru calculatorul tau!

| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Incearca si raspunde la intrebari pe Toti Pentru Unu!winking Funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mini chat

| Anablondyi a răspuns:

Exact raspunde la intrebarile mele ca e foarte interesant si poate primesti si fundawinkingwinkingorice e posibil numai sa incerci

| slyde a răspuns:

Pai eu iti prpun testul prostiei... te distrezii tongue eu joc Cs! te poti juca pe net poti modifica poze!