| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla. tocmai am dat cateva raspunsuri dar cand dau iarasi refresh la pagina ( dupa ce adaug raspunsurile ) observ ca nu sunt adaugate. sad ce sa fac in legatura cu asta? app. big grin imi puteti raspunde la intrebarea mea anterioara? happy

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Pai.incep cu intrebarea asta.raspunsurile au nevoie de un timp sa fie verificatewinkingsi apoi de adauga pe sitewinkingsi in leg cu intrebarea anterioara. mi se pare un lucru misto.mai ales sa fie foarte mica diferenta la infatisare.
Eu daca as avea un frate geaman.si sa fie super smart. l-as trimite la examenele mele. l-as trimite la intalnirile cu fetele nasoale...si chestii de genuwinking

| Tp42 a răspuns:

Intrebarea nu mai e valabila. blushing