| AlexStefan1 a întrebat:

Vi se intampla si voua ca atunci cand selectati o intrebare sa primiti refresh la pagina din secunda in secunda? Nu se opreste si nu pot raspunde, nu pot nici sa citesc intrebarea.

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Da, ma dispera interfata noua, are multe probleme.

| mnbvf a răspuns:

Da. Până când administratorii site-ului o să remedieze lucrurile, când pâlpâie dai pe x-ul din stânga sus ca să opreşti refresh-ul la pagină.

| AlexStefan1 explică (pentru mnbvf):

Stiu, am dat dar dupa vreo 5 secunde reincepe.

| mnbvf a răspuns (pentru AlexStefan1):

Când începe dai iar şi tot aşa. Nimănui nu-i convine, dar trebuie să ne conformăm momentan.