| kayla a întrebat:

Nu stiu daca ati observat dar intrebarile care nu contin cuvantul "fundita" nu au prea multe raspunsuri
oare chiar sunt atat de inportante funditele?

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Nu toti vanatorii alearga dupa vanat!

| ancutsa410 a răspuns:

Poiii...sincer nici eu nu inteleg care e treaba asta cu funditzele. dar poate ca daca nu ar fi ele site`ul asta nu ar fi atat de "populat" si nu am mai primii asa repede raspunsuri la intrebarithinking
in ziua de azi nimeni nu te ajuta [[nici macar cu un sfat]] "pe gratis"!

| andreeacontesa a răspuns:

Mai stii unii oameni sunt si pe interes nu te ajuta decat daca le oferi cevawinking