| GeorgyPingu12 a întrebat:

Ce sunt funditele? sunt noua si am observat ca toata lumea zice ca da fundite...

Răspuns Câştigător
| AndrahAntipathy a răspuns:

Da,cand raspunzi la o intrebare cel care a pus.o alege un raspuns castigator, oferind o fundita.e mare bataie pe ele pentru ca, ca ajutorul lor poti deveni expert TPU:]

4 răspunsuri:
| Satisfaction a răspuns:

Pui o intrebare primesti un raspuns si daca iti este de ajutor raspunsul apare in dreapta raspunsului o fundita gri si daca dai pe ea si dai ok se face prtocalie si ii oferi puncte celui care a raspuns pentru ca te-a ajutat.

| cagulatu a răspuns:

Asa zisa fundita o primesti daca dai un raspuns pe placul utilizatorului. Din mai multe raspunsuri, el trebuie sa aleaga unul --> cel mai bun. Funda? thinking laughing))

| Bluef4 a răspuns:

Da-mi o fundita si iti ziclaughing

| GeorgyPingu12 explică:

Mrcy mult