| raluca0306 a întrebat:

Nu stiu de ce am impresia ca baietii care toata ziua:te iubesc,iubirea mea,viata mea etccc,ajung sa insele sau sa iti dea papuci mai repede decat un baiat care iti spune mai rar un sincer,,te iubesc".Nu stiu,poate fiecare iubeste in felul lui,dar parerea mea este ca cei care sunt mai limitati la astfel de cuvinte,in sufletul lor te iubesc foarte mult.Voi ce parere aveti?
ps. Este parerea mea, doar.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aveam impresia că băieţii care spun frenetic " te iubesc " persoanei iubite sunt cam idioţi, limitaţi mintal şi că faptul că au o iubită îi face atât de fericiţi şi de entuziaşti, încât au impresia că nu vor mai avea alta vreodată, aşa că o ţin doar în " te iubesc " pe cea actuală de teama de a nu o pierde.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,ai dreptate, asa se intampla in general

| raluca0306 explică:

Am vazut prea multe cazuri de genu' si de asta am ajuns la parerea asta.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Morrígu a răspuns:

Cam aşa stă treaba, bun venit în lumea mea.