| anonim_4396 a întrebat:

Nu ştiu de ce, dar nu pot să sufăr persoanele care sunt prea politicoase, care răspund tuturor cu o voce calmă, blandă, uneori chiar supusă, mă enervează rău, oare sunt singurul?

28 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu urăsc nesimtiti!

| zurick a răspuns:

Ador persoanele politicoase, dar le urasc atunci cand nu spun adevarul curat direct in fata.

| h3r a răspuns:

Sunt persoane(puține, dar sunt) cu sufletul cald, bun! Tu nu meriți să le întâlnești...ci doar pe cele false, care îți răspund cu ipocrizie.

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Poftim? ce raspuns mai e si asta, eu nu m-am referit la persoanele normale, e greu sa descriu tipul exact, si oricum nu cred ca ai pricepe

| AtateaConditii a răspuns:

Poate e din cauza ca le crezi ipocrite, false. Asta e stilul lor. Mi-e imi place, mai ales sa iti zica unu cu voce blanda o poveste adormi imediat>))...

| anonim_4396 explică (pentru AtateaConditii):

Nu prea ai inteles la ce ma refeream

| Crucified a răspuns:

Eşti singurul.

Glumesc.

| anonim_4396 explică (pentru Crucified):

Da, ma bucur ca este de acord cu mine o persoana nascuta in 1913

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.acetste persoane sunt preum Galu Voican-Voiculescu, astia musca rau, nu poti sti care e adevarata intentie a lor.laughing

| Foxyyyy a răspuns:

Dar tu cum raspunzi?

| anonim_4396 explică (pentru Foxyyyy):

Raspund normal, sau pe dos

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai a raspunde politicos, e ceva normal. Doar nu ii dai cu bata un cap lu' unu ce te intreaba cat e ceasul. laughing

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

In*

| anonim_4396 explică (pentru Foxyyyy):

Raspund politicos, dar nu exagerat de politicos, gen 7:15, http://rlv.zcache.com/......vr_512.jpg

| anonim_4396 explică (pentru Foxyyyy):

Sau, ori

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti antisocial?

| anonim_4396 explică (pentru Foxyyyy):

Nu

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai asta denota din ce spui.

| anonim_4396 explică (pentru Foxyyyy):

Ba nu

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da, fix asa. N-ai niciun argument.

| anonim_4396 explică (pentru Foxyyyy):

Eu ma refeream la persoanele fara pic de orgoliu, care nu se supara niciodata, asa cum cred ca esti si tu.

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde la ce te referi, in majoritatea cazurilor orgoliul nu trebuie sa existe!

| anonim_4396 explică (pentru Foxyyyy):

Serios? ce misto

| contαbαndonαt a răspuns:

Hmm ce coincidenta thinking, nici mie nu-mi plac oamenii fara pic de bun simt!
Si de unde pana unde, ma rog, impresia de supunere intr-un ton calm si bland? Cred c-ai gresit taberele aici, de obicei cei foarte timizi vorbesc pe un ton supus, cei ce uneori se si balbaie.Nu e nimic rau in a fi o fire destul de calma, ba din contra.Multi chiar raman mirati de asemenea personalitati, intr-un sens bun.

| K4sZz a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza aceste persoane si eu sunt calm dar ele sunt prea calme nu stiu, pur si simplu nu le pot asculta cum vorbesc incet si lent

| madddd a răspuns:

Buna! Crede-ma ca nu esti singurul... nici eu nu support genul acesta de personae.Mi se par asa de enervante ca atunci cand vorbesc imi vine sa le cos un fermoar la gura sau mai bine, sa le dau cu un ciocan in cap( I joke).

| ANONIMANONIMI a răspuns:

Intrebarea ta mi-a adus aminte de o colega noua de facultate care este foarte amabila(nu e un lucru rau, dar cand vezi ca raspunde ca o mironosita parca e ceva fals totusi)nu toate persoanele pot fi la fel. Perfectiunea nu exista.

| sqknight a răspuns:

Nup nu esti singurul