| sunshine939 a întrebat:

Nu stiu din ce cauza cand incerc sa votez pe cineva sau sa las mesaj imi zice"statutul de membru junior nu iti permite acest lucru" ce ar trebui sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ca să devii membru senior, trebuie să ai minim 100 de răspunsuri aprobate și 10 zile de activitate pe site.
Atunci când vei fi senior, vei putea să votezi, să raportezi și să trimiți mesaje private.
Baftă!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vei putea să votezi, când o să deveni membru "Senior". Trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| a1doru a răspuns:

Trebuie sa treci la 'echipa mare'rolling on the floor