| natalia_5717 a întrebat:

Nu sunt de mult timp pe TPU si as vrea sa ma integrez si eu in grupul vostru de prieteni.Sunt o persoana sociabila si imi place sa imi fac prieteni noihappy

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

Buna melina! eu sunt andreea.incantatawinkingne bucaram ca ne ai ales sa iti fim prietenihappysper sa t ajutam cand ai nevoiewinking...:*:*

33 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Buna Meli, eu deja te-am acceptat ca prietena si sper ca-ti vei gasi mai multi prieteni ca care sa poti conversa si care sa-ti fie aproape atunci cand ai nevoie de ei.
Nu te lua dupa barfe, aici suntem o mare familie si toti au interesul ca sa dea ajutor celor care au nevoie de sfaturile noastre. Desigur ca mai sunt si unele "bisericute" dar acest lucru pe noi, care reprezentam majoritatea, nu ne prea priveste. Nu putem avea cu totii aceleasi preferinte. Tu sa fii la inaltime cu raspunsurile pe care le dai, acolo unde crezi ca poti fi de ajutor si restul se intampla de la sine. O sa ai ocazia sa aflii multe lucruri interesante citind raspunsurile date pentru alti utilizatori ai TPU si atunci vei fi in castig.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bine ai venit.happySuntem bucurosi ca a mai intrat un membru in familia noastra.happylove struck

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Bine ai venit! Sper sa te integrezi ok, si sa te simti bine in compania noastra, care sa te stimuleze sa dai cat mai multe raspunsuri folositoare comunitatii! PsihoSex

| Parintele a răspuns:

Velcom...sunt no god... Un sfat, ai grija ca p-aici sunt pocaiti sectanti care vor sa te converteasca.:*

| Parintele a răspuns:

O sa vezi singura...winking

| Parintele a răspuns:

Ingineru' si brigada lui sunt niste pocaiti ipocriti care se pupa in... unul pe celalalt.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Daca intelegi ce inseamna o comunitate online, cu siguranta nu te va speria nimic. "Rautacismele" anumitor grupulete nu merita luate in serios. Tu esti binevenita sa iti aduci aportul la dezvoltarea site-ului, sa te distrezi, sa-ti faci cunostinte noi, si... poate chiar ca acumulezi cate ceva. Nu e cu nimic mai rau ca-n viata. Bafta!

| moonY a răspuns:

Bine ai venit in familia noastra.si da..ai grija de tine

| remus a răspuns:

bine ai venit, eu sint remus, intergrare cit mai grabnica si cu folos, sper sa ne impartasesti si noua din cunostintele tale, te rog acepta prietenia mea!

| Mya a răspuns:

Hello! Eu sunt Mihaela si la fel ca si tine sunt noua pe aici...big grin la inceput imi parea ca se discuta lucruri serioase, dar observ ca te si poti distra foarte tarehee hee...si...sunt sigura ca ne vom integra foarte repede...pentru ca toti par f draguti happy

| tukhey23 a răspuns:

Bine ai venit, printre noi melina. App emanuel incantat. Sper sa te distrezi, sa te simti bine printre noi... Si cu timpul sper, sa nu te mai intregrezi si sa te consideri prietena noastra happy

| cutza a răspuns:

Salut eu la fel sunt noua si din putinele pe care le-am vazut toate miau placut! Bafta si tie!

| alexam a răspuns:

Salut! Spor la concurs! Pe aici se da un real concurs la intrebari si raspunsuri, ba prea serioase si grave, ba prea amuzante sau in deradere. Sa speram ca iti vei gasi raspunsurile dorite, si vei ajuta si tu la randu-ti. Stiu deja cum e No God, dar e a devarat ca exista si habotnici ( persoane mult prea religioase, sau de cine stie ce credinte ) pe aici...

| alexa a răspuns:

Buna melinawinking
bine ai venit... sper sa. ti placa pe aici si sa ramai mult timpbig grin

| borsec a răspuns:

Salut Melina! bine ai venit.

| borsec a răspuns:

Da asa e Melina, s-au creat niste tabere aici... o sa vezi si singura acest lucru.

| dyanna a răspuns:

Bine ai venit printre noi. din cate am observat din intrebarile si raspunsurile tale esti o fata draguta, cu bun simt si (asa cum ai spus si tu) sociabila=> te vei integra destul de usorwinking. ne bucuram sa te avem printre noi. join us and have fun!

Răspuns utilizator avertizat
| crookedsight a răspuns:

Grouuup huuuug big grin

| want2bMajestic a răspuns:

Doamneeee...no godrolling on the floorrolling on the floor ai aiurit...

| andi a răspuns:

Bine ai venit! eu andi radu tu?

| Raluca_7548 a răspuns:

Hello melina:*.

| Raluca_7548 a răspuns:

Hello melina:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Welcome Melida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Oana, de emotii ma mai incurc si eu in taste.