| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Am si eu nevoie de ajutorul vostru: eu sunt mai timida, asa ca as dori si eu niste sfaturi pentru a deveni o persoana sociabila si sa ma integrez intre prieteni!
Va rog ajutati-ma, pentru ca m-am saturat de singhratate!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai sta în fața calculatorului, ci ieși afară, comunică cu cei din jur chiar dacă pentru început ești stângace.
Nimeni nu vine cu lăutar să te bage în seamă. Ieși la lumină!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hihi, cunosc sentimentul. Stii care e problema? Faptul ca iti trec prin minte o multime de ganduri si intrebari pe care i le poti adrise anumitei persoane, dar nu spui nimic deoarece le consideri ca fiind absurde. But it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring. Deci, exprima-te (orice lucru in comun poate deschide un subiect) :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Singuratate*