| sergiulica a întrebat:

Nu sunt foarte gras. cum pot slabi si eu cam 10-15 kile? Sunt gras doar la burta si la picioare sus de tot... spuneti-mi un regim de alimentatie cam ce ar trebui samananc si ce nu ar trebui.Multumescwinking!

1 răspuns:
| luciana200972 a răspuns:

Incearca sa mergi la sala, mananca sanatos, evita bautura, dulciurile, si grasimile in special prajelile, bea un pahar de apa plata cu lamaie inainte de fiecare masa iar dp mese fa miscare si ar trebui sa mearga. Succes