| Roza21 a întrebat:

Nu sunt respectata. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E o anumita sociala de femele(atentie, nu femei, e o diferenta uriasa intre eleshame on you)care nu sunt respectate datorita faptului ca au un caracter labil si cred in ce le indruga baietii.La un te iubesc sar in pat.Cum sa le numim? Curve? Nu ca alea o fac pentru bani.Proaste?
Aici e vorba de a te respecta pe tine, nu pe altii.Atunci cand nu ai nimic de zis, si nici cu obiecte contondente in zona taci. E cea mai buna solutie

| Firefly a răspuns:

Marina: bine zis!
Daca vrei sa meriti respect, trebuie sa il castigi! Nu poti spune doar: Respecta-ma pentru ca bla bla! Dovedeste ca meriti respectul persoanelor din jur! Comporta-te civilizat, ajuta oamenii cand au nevoie, nu vorbi urat, nu-ti barfi prietenii, nu rade de persoanele neajutorate!

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Alta intreb fara rost si fara inteles de la tine! normal ca nu esti respectata la ce pana**** esti, se recunoaste prin intreb tale

| Ramo024 a răspuns:

Incearca sa fii mai serioasa.

| OoOooOOOOO a răspuns:

Sa mai citesti happy

| vm_8252 a răspuns:

Hahahah laughing Te iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei respect, invata sa respecti.