| Joker3134 a întrebat:

Meseria de infirmier este respectată?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si mituita

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ce meserie nu este respectata? thinking

Dar ca raspuns, da. Depinde de cine priveste acest lucru, sunt sigur ca sunt si persoane care nu prea le au cu perspectiva buna si pot considera acest lucru... sa zicem diferit, dar nu trebuie luati in seama, ei pot sa considere si un mar ceva urat, ceea ce este absurd big grin

| Mosotti a răspuns:

Orice meserie e respectata, sau cel putin asa ar trebui sa fie. Nemunca (in caz ca nu-s boli incapacitante la mijloc), furtul, hotia, crima, talharia, pedofilia, violul nu-s respectate.

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Joker3134):

Nu o respecta cei carora nu le place sa respecte legile.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Dar nu cred ca ți-ar placea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Munca cinstită este respectată.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca meseriașul își respectă meseria, toata lumea i-o va respecta!