| Doofy a întrebat:

Nu sunteti plictisiti de TPU? Sunt mereu aceleasi intrebari fara rost, unele cu raspunsuri logice altele puse la vrajeala.Chiar nu va doare ca va pierdeti timpul pe site-ul asta de doi bani?

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cam asa e dar nu intotdeauna. Depinde si pe ce categorii stai sa raspunzi. Erau vremuri cateodata cand chiar era naspa de tot, ma refer la intrebari dar si la raspunsuri. Copii de 12 si 13 ani care nu stiu sa formuleze o intrebare,ba o copiaza,ba o pune la misto. Iar astia cu metin,stardoll,farmerama,cs, imvu, si toate ca.ca.turile de jocuri care mai sunt si foarte obositoare cand incerci sa citesti o intrebare mai aproape de lumea asta reala si mai interesanta sau cat de cat nu asa de copilaroasa. Aceleasi intrebari cu levele la jocuri,cu haine la lady popular,cica era una:''de unde sa iau sutien si pantofiori la lady popular?''la nu stiu ce nivel zicea. In fine,e naspa rau asa. Ca teodata mai punema intrebari serioase si mise raspudea ba la misto ba ziceau ca nu stiu doar ca sa primeasca funda, chiar daca nu mi-a raspuns la intrebare. E multa lipsa de profesionalism, de socializare ca intre oameni normali. Daca adminii ar restrictiona mai mult intrrebarile la misto sau sa faca adulti si minori ar fi ceva. chiar si intrebarile adultilor sunt cateodata copilarii. aici nu stie nimeni sa-si exprime parerea proprie dar sa fie si un bun punct de vedere. Toti cand raspund raspund de forma iar la inceput si la sfarsit pun '' Buna'' si '' pa-pa'' ca sa para prietenosi sau interesati de intrebare numai sa primeasca funda[de parca primesc bani sau ceva de genul]. Acest site[nu TPU] dupa parerea mea este chiar foarte bine realizat si regulile sunt stricte. Acolo daca nu stii ceva si vorbesti offtopic imediat iti sterg raspunsul. Nu mai postez si linkul ca o sa ziceti ca fac reclama la alt site.

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu sunt plictisita, ba chiar imi place din ce in ce mai mult.Asta nu inseamna ca nu am viata sociala.

| 4b a răspuns:

Nu e de 2 bani mai site-ul...merita mai multsad pentru unii, nu e pierdere de timp sa de-a sfaturi, insa pentru altii, care o tot tin cu misto-ul, e distractiehappy

| Missperfect a răspuns:

Daca te-ai plictisit de site schimbal ca nu te tine nimeni pe tine aici!

| Kamakura a răspuns:

1:mie mi se mare misto
2:ala a acris mult
3:poti sa intrebi ce vrei]