| anonim_4396 a întrebat:

Nu va este dor de userul misssuvius? După ce i s-a suspendat contul am sesizat că nu și-o mai facut altul, de regulă își făcea fast alt cont.
Pe mine mă dispunea cu întrebările ei.

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cine e missuvius asta? Am mai auzit de el/ea dar nu am vazut cine stie ce. E cumva tipa aia blonda, nu stiu daca si la propriu care era cu depresia si d-astea? Atat am apucat sa citesc de la userul ala.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da, tipa blonda cu depresia și anxietatea care tot punea întrebări că rad unii de ea pe strada și o imita etc laughing
Prima dată când și-o făcut contul jignea în stânga și în dreapta pe cine apucă rolling on the floor
Englezoaica...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce s-ar face TPU fara trolli si nebuni?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Așa e, da pe unii când îi vezi ce ineptii scot nu le mai urmărești îți provoacă sila. dar ea te făcea într-un fel sau altul să razi când umilea unii useri sau punea unele întrebări mai ales că își punea poze cu ea, era naturala nu se prefacea laughing adică era în elementul ei z ea cred că e așa și în viata de zi cu zi. oricum se prostea... Știu că pe Ray la abuzat odată că se tot plângea laughing) da nu știu ce eu zis, cică la făcut să plângă rolling on the floor poate era el ironic nu știu.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-e dor de unii care stiau sa trolleze si sa faca show, cei de acum nu le au cu sportul asta. Nu poti numi trolling ce fac unii

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Pe ăla cred că deja l-au suspendat care tot înjura, nu ii mai vad răspunsurile. oricum o să revină în forță laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Clonele lui cookie? au disparut, oricum vor aparea altele imediat, nu stiu cum unii au atata rabdare sa-si faca alte conturi de mail, parca trebuia sa le faci si nr-ul tau de telefon ca sa iti dea un cod de autentificare, chiar e bataie de cap cu conturile multiple.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu au ce face cu viețile lor. inadaptați sociali se refugiaza și ei în ce pot. da necesita un anumit timp sa tot îți faci atâtea conturi eu nu as avea nervii sa îmi fac mai multe conturi... Ăștia mai mult inspiră milă...

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Mamă, aproape zici că eram eu. Doar că eu nu mi-am luat ban, spre mirarea mea. ((((=

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Bag o vorba buna la admini sa iei si tu, stai fara grija!

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Să fie primit

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa zicem ca da.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Deci nu ai uitat-o laughing ce îți plăcea la ea? big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma abtin laughing

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Nu cred că o să mai revină.e naspa rău TPU fara ea.