| Ana a întrebat:

Nu vad pozele celorlalti din lista mea de messenger, dc?

13 răspunsuri:
| Kandy a răspuns:

Uneori mess-ul mai face pe nebunu' waiting dar o sa-i treaca repede oh go on. Daca persista anunta pe cineva care se pricepe la chestii de genul asta.Eu am avut aceeasi problema, dar s-a rezolvat fara probleme happy te pupkiss

| mikey a răspuns:

Si mie mi se intampla asa...nu stiu ce aresadsi nu pot sa-mi pun nici poza la avatar

| Demise a răspuns:

Nici mie nu mi se vede poza nici nu pot sa pun alta

| jabiilord a răspuns:

Cred ca raspunsul il poti afla aici:
http://www.tutorialepc.ro/......enger.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si mie. chiar acum. Cam straniu, nu, si in aceeasi perioada?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu dc face asastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat cam straniu la toti in aceiasi saptamana oare dc oi fi loat virusi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar putea sa fi luat virusi din pacate nu a fost messul bun crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu le vad si nu stiu de ce ma enerveaza tare lucrul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toti ni se intampla asta eu am vreo doua saptamani si nu sia revenit am instalat si windows-ul si tot nu merge ce dracu sa facem,,? daca rezolv ceva va dou raspuns.

| colombo1 a răspuns:

A-ti rezolvat careva problema cu fotografiile prietenilor din lista de mess? eu am reinstalat si windows si tot nu vad pozele celor din lista.

| nosseminem a răspuns:

Incercati cu yahoo 11 betabig grin

| vladgambino a răspuns:

La fel si mie, nu inteleg ce are, am si schimbat versiunile de mess si tot asa, nu imi arata nici un avatar, nici al meu sau al celor din lista.

P. S: Observ ca toti am patit asta azi (7 noiembrie), dar eu am patit asa cu o zi inainte.
Daca o sa se rezolve sau gasesc vreo metoda o sa va informez.