| Masicika a întrebat:

Nustiu ce sa ma mai gindesc prietenul meu de 6 luni a plecat 16.05 peste hotare, si inca nu mi-a dat nici un semn am senzatia ca o sa mor de durere

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf...stiu cum e,am fost si eu intr-o situatie asemanatoare dar numai ca eu vb cu el,ma suna,vb p mess dar nu era ca si cum ar fi aici.
Durerea e mare...t cred,dar trebuie sa privesti inainte,ca el nu e sigurul baiat din lume(bine ca daca il iub pentru tine e unic).Dar nu mai trebuie sa plangi dupa el, ca probabil el nu face la fel, si e ft fericit acolo.Inceark si u sa flirtezi cu alti baieti, sa iesi mai des cu prietenele tale si sa-ti cauti p altcineva.Nu uita...ai o viata inainte!

| Masicika explică:

Sper din tot sufletul ca ma va suna curind...