| anonim_4396 a întrebat:

Pai asa imi iubesc prietenul care acum este peste hotare, si nu ne-am vazut cam 2 luni, cu care am deja 1 an impreuna,si sigur avem si relatii,intrebarea ar fi cam asta:acum in momentu cind nu este alaturi si doar vorbim pe telefon,imi aduc aminte de timpul impreuna mai intim,si de parca m-ar lua fiorii,niciodata nu am simtit asta chiar visez acele nopti,si cind vorbesc cu el pe aceste teme am fluturasi in burta,doar ma gindesc la acele clipe si am niste senzatii foarte stranii,zic asta pentru ca pin acum niciodata nu mam simtit asa,imi placea ma simteam bine,dar nu-i spuneam cind il vreau,cemi place in asta,chiar daca il doream nu vroiam sa-i zic, acum insa chiar vorbim detalii pe aceasta tema, si simt ca il doresc si mai mult...il iubesc enorm e clar asta,dar e ceva normal asta? Doar pina acum nu am simtit toata dorinta asta, zic pentru ca a mai fost asa plecat, dar acum e diferit..cam ce ar fi? e ceva normal, sau e simplu o dorinta? dar de parca as innebunit diodata, si e straniu ca s-a intamplat asta cu mine si el nici macar nu e linga mine motivul care ar fi influentat nebuneala asta?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Departarea e cel mai bun test de verificare al puterii unei relatii.Ati trecut testul, in sensul ca aveti o relatie puternica(cel putin din partea ta).

1 răspuns:
| LostInBubble a răspuns:

E ceva normal. Iti este dor de el si atunci cand ti-e dor de cineva iti aduci aminte de toate clipele frumoase petrecute impreuna.
E perfect normal sa iti fie dor si sa simti nevoia de atingerea lui.

Inseamna ca va iubiti! big hug