| nimenialtu_4198 a întrebat:

O adresa din bucuresti de weed shop? sau ceva de genu.

8 răspunsuri:
| Rallu a răspuns:

Http://www.sapteseri.ro/ro/detalii-loc/maniac-head-shop/bucuresti/
Uite frate, vezi ca in dreapta e o harta...si mai scrie si p`acolo ceva, in fine iti dai tu seama.

| MoNsTeR a răspuns:

Stai cuminte ma...acolos numa dorguri.mai bine cheltuieste banii aia pe altceva gen restaurant, biliard, film.sau un joc bunwinking. aleas porcarii.

| MoNsTeR a răspuns:

U cre ca vrei sa ajungi vedeta la stirile de la 5...ca apropae toti aia care or lesinat sau or patit ceva(cu privire la weed shop) is din iasi.laughing eu asa am vazut la tv. ii adevarat ca nu-i un raspuns la intrebarea ta. dar mai gandeste-te...big grin

| MoNsTeR a răspuns:

Stiu ca razi... un coleg dameu o tras din ierburi de la weed shopuri si o zis ca razi la inceput si cand se termina efectul ierburilor...si o nceput sa rada ca prostu la ora si o luat 2laughing. oricum vezi ca nu mai is legale numa vreo 10 zile credlaughing. deci fatzi stocuri daca mai vrei daca nu poti trece pe ilegalelaughing

| M.G.R a răspuns:

Ajungi la spital daca folosesti foarte des si mult laughing... dar tot o maria prefer big grin decat *** astea chimice...

| nimenialtu_4198 explică:

Amuzant raspunsul tau s3by laughing... dar ala nu`i un raspuns pentru intrebarea mea.

| nimenialtu_4198 explică:

Ms pentru grija s3by dar... incearca si u un joint si atunci sa vezi ce razi cand ii vz p aia de la stiri ca lesina laughing hy bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-au placut stirile si vrei sa ajungi si tu la spital? happy