| wannabe a întrebat:

Ce este un weed shop? nu e ilegal asa ceva?

13 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

Magazin de droguri pe romaneste. Usoare, ne-usoare tot drogur sunt! Din pacate s-au legalizat. Dar nu cred ca vor face "multi purici". Oricum, nu intra! Nu merita sa calci pe un astfel de drum!

| rozalia25 a răspuns:

In Romania... Daca e ce crezi si tu si eu...cam da. In Olanda in schimb e legal.

| lifeForJesus a răspuns:

Nu e ilegal stai linistit, mai un pic va fi legala si marijuana!hee hee

| squib a răspuns:

Un weed shop ar trebui sa fie un magazin din care poti procura marijuana, evident legal.Insa aceste weed shopuri nu au marijuana de calitate, poate nici chiar marijuana ci plante asemanatoare la miros sau aspect, insa care nu au niciun fel de efect asupra corpului.
Deocamdata in Romania nu este legala marijuana sau orice altfel de dorg, da pai un magazin.happy

| Andreea24 a răspuns:

Un weed shop este un butic unde se vand droguri usoare happy, care, de altfel, sunt de ceva vreme legale si in Romania, deci... nu e ilegal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce sa fie ilegal¿

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un wed shop poti vedea online la www.spiceplants.com si totodata gasesti toate informatiile necesare pe chatul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca incerc sa ma controlez parca imi pierd controlu" ’cause i got high happy ) bah. depinde din ce parte a lucrurilor privesti lucrurile. eu n’am de la cine face rost de verdeata sau ceva cioco :X in cacatu ala de Jibou nu gasesc nimic ca mi’as cumpara ceva ilegalitatzi sa nu mai fumez prostii din shop’uri. fumez de ceva timp si, sincer. imi place happy ) cand privesc din interior. asta’i problema. ca incep sa’mi revin si privesc din exterior. ***. nu stiu. si incep sa-mi imi zic ca nu’i bine, ca o sa ma las. si parca simt ca’mi fwte capul (si acum sunt intr’o stare de revenire) dar dupa ce ma trezesc a doua zi sunt ok si cu pofta de rularebig grin un sfat totusi: nu intra si tu in lumea drogurilor… suntem deja destui! big grin hai sa va povestesc ceva ca "n’ai somn. n’ai somn" stiti cum e. big grin in timp ce eram fumat am retinut o chestiewinking ) (pentru cine nu stie: sa stiti ca va ataca neuronii daca fumati mult timp) si sa revenim. ma intrebam ca de ce fumez eu porcariile alea din moment ce stiu ca’mi ataca neuronii? "drace" dar un raspuns a aparut dupa ce mi’am repetat de cateva ori intrebarea. am ajuns la concluzia ca: cu cat fumez mai mult cu atat o sa’mi manance mai multi neuroni si in principiu ii stoarce pe aia slabi care nu m’au putut tine departe de "inceputul drumului". atunci cum sa poata sa ma faca sa renunt acum cand ei sunt mici iar eu sunt atat de departe de inceput? happy )) rulati un joint si mai reflectati odata la ce’am zis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lagalizati marijuana... e clar, de n ori mai sanatoasa decat rahaturile de tigari de sunt pretutindeni si nu are ce sa se intample atat timp cat fumezi cu cap.Si inca ceva nu provoaca dependenta ca tigarile normale sau droguri cum ar fi coca si altele, asta din cate stiu eu.Peace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Weed shop? E MOARTE CURATA... chiar daca am vreo 3 ani de cand bag iarba, praf, pastile etc... la inceput mi se parea o gluma sh imi ziceam ca pot sa ma las oricand vreau dar ANTURAJUL conteaza 90%, sh uite cum usor usor acum chiar ca am momente cand vreau cu adevarat sa nu mai consum dar _______ bag o linie de pure sh o tin 3 zile sh 2 sau chiar 3 nopti :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei ce nu stiu : Pure by Magic este numele intregwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti vedea un weed shop online pe www.e-weed.ro si este perfect legal :)

| shake0 a răspuns:

Un "weed shop" nu e decat un magazin unde se vand ingrasaminte pentru plante, arome pentru lumanari si deodorante auto, este treaba ta ce faci cu ele dupa ce la cumperi