| anonim_4396 a întrebat:

O carte de seducție? Belea să fie.

24 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si ce crezi ca se intampla apoi?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ei, știu că nu se schimba prea multe. Practic îți dă o doză mai mare de curaj.
Dintr-o astfel de carte am rămas cu ideea că, nu trebuie sa fii femeie ca sa te placa o femeie. Trebuie sa fii bărbat! Punct.
Mai sunt si chestii de agățat rolling on the floor
Cum ar fi: uite ai o scama aici rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Parerea mea dezvoltarea personala este buna daca scrii tu carti nu daca citesti cartile altora, vrei sa imi dai si mie 50 de ron ca iti scriu o carte belea?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ai citit atât de mult, că poti sa te apuci să scrii o carte?
Nu te subestimez, dar chiar există cărți care te ajută. Mai mult ca orice.

Dacă ești nativ, si ești îndrăzneț si ai atitudine, atunci soarta ti-a hărăzit numa' bune.winking
Nu ca n-aș fi, dar vreau sa excelez.

Plus ca acum se innopteaza la ora 5 (17:00), și pot sa ma cultiv mai mult.
Nu o vad o prostie sa citești o carte de seducție. Dar una de top, nu sa pierzi timpul căutând-o pe cea mai buna. Asta voiam sa spun.

O seară frumoasă tuturor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai deloc simtul umorului

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ți-am recitit răspunsul, și vad ca are mai multe înțelesuri.
E cu subînțeles. E metaforă, este? happy
Să incep să fac ce vreau, să-mi fac amintiri frumoase, și acestea le pot deschide si închide când vreau eu.
Nu e rău al doilea înțeles.winking

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Te grăbești să scrii răspunsurile rolling on the floor
Dacă scrii mesaje cu doua înțelesuri, atunci dă timp ca sa pot medita. rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Clar esti plictisitor de asta nu te place

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Clar te bagi prea mult in seamă, si iti trebuie atenție.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Hai ca da.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu incerc sa te ajut, cei care s-au lasat au acum iubita, lucru confirmat pe TPU

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ajută-mă, ia!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

1,aspectul fizic =cam ce nota iti dai sincer
2, aspectul social =ai prieteni, esti o per sociala
3, aspectul material =ai un loc de munca, masina, cariera, ce studii ai
4, ai vreo boala fizica sau mintala
raspunde-mi la cele 4

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cu boala mintală exagerezi, nu crezi?
Si uite ca nu mai am chef să-ți răspund. Eu cred că tu întrebi din experienta =)
Se pare ca vrei sa faci mișto, nu sa ma ajuți. Ți-ai ales greșit persoana de care sa razi

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule sunt intrebari care ti le pune oricine vrea sa te dezvolte personal, ai reacti imature, emotionale, nu ai auto control, ratiune

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da tu ce ai?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt reflectia voastra

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ți-am răspuns ca sa nu crezi ca ma afectează prostia ta. Ești prost pentru tine, si atât!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi exact ce ti-am spus apoi te plangi de ce nu te plac fetele, esti imatur

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Javra penala, sictir

| RAY a răspuns:

Anonim15032001 laughing laughing esti doar un copil mic imatur, exact ce am spus

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După ce o seduci, ai numai belele pe cap.

| 1231242 a răspuns:

Uite, îți zic eu, îi zici fetei vreau se te fyt dacă merge bine, dacă nu, nu.