| MrkiddyKid1 a întrebat:

O fata ar intreba un baiat daca simte ceva pentru ea si ea sa nu simta nimic pentru el?

4 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Care ar fi interesul?

| Seducatorul a răspuns:

POATE de curiozitate

| Blu3Smyle a răspuns:

Poate da poate nu unii pot sa spuna ca da altii ca nu poate vrea doar sa stie tongue

| Elenamiki a răspuns:

Sincer cred ca da happy poate vrea sa se convinga mai ales daca a auzit de pe la prietene daca nu ii place de ''tine'' poate sa te intrebe din nimic happy dar poate sa te intrebe si daca tine la tine si ii place de tine depinde ce gen de fata este puppy dog eyes