| AnonimBig a întrebat:

O intrebare ciudata dar nu reusesc sa-mi pun poza pe TPU la profil.ma poate ajuta cineva? va >rog:*big grin

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Scrie "Alege imagine" pe undeva pe jos. big grin

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intra la "Editare profil", selecteaza/incarca o imagine si salveaza! Poza ta va aparea in cateva ore-zile (dureaza pana se actualizeaza datele). Succes!

| FoarteLetargic a răspuns:

Ai rabdare. O sa aparawinking

| Malphas a răspuns:

E supra-incarcat serverul [din nou]. Stai linistita, o sa apara. Eu stau fara avatar de o saptamana. laughing Bafta!

| AnonimBig explică:

Problema e ca nu stiu cum sa punbig grin

| AnonimBig explică:

Stiu ca par oarekum nestiutoare...dar unde scrie incarca o imafine ca nu gasesc nicaieri unde sa pot incarca imaginibig grin