| ir3al a întrebat:

Mi-am facut profil privat la facebook dar nu pot sa fac la poza de profil.ma ajutati pls

3 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Poza de profil nu o poţi face privată. Din păcate, aia ţi-o poate vedea orice idiot.

| feefeee a răspuns:

Din pacate la facebook nu poti sa faci poza de profil privata.Sorry

| CezaraEM a răspuns:

Ba da se poate, cum dai click pe poza, arata acolo sus un glob pamantesc, dai click si iti apare acolo cine sa vada poza (prietenii,... si scrie si Doar Eu = asta inseamna privata) dai click si gata o poti vedea doar tu, restul nu! Sper ca ai reusit!