| stejara2 a întrebat:

O intrebare de ce imi tot apare o reclama cand vreau sa ma loghez? Este absolut necesar? Inteleg ca reclamele sustin site-ul, dar nici asa agasant, nici nu apuc sa butonez cateva litere la logare, dau clik sa dispara, reapare si tot asa pana ma loghez?

Răspuns Câştigător
| FataCuDouaFete a răspuns:

Buna,sincer si pe mine ma enerveaza reclamele astea, iti dau dureri de cap.cu greu mai poti sa intri pe site din cauza lor.te pup.

1 răspuns:
| stejara2 explică:

Multumesc celor care raspund de acest site! Observ ca nu mai apare acea reclama in momentul cand vreau sa ma loghez, in rest e ok daca mai apar reclame, trebuie si ele.