| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi ce faceti cand sunteti cu iubitul? Tot timpul iesiti in oras cu el sau mai mult preferati sa stati acasa la unul din voi?

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, tinand cont de faptul ca prietenul meu lucreaza 12 ore pe zi, 6 zile pe saptamana si curand va lucra mai mult...nu prea iesim in oras, mai degraba ne intalnim, eu merg la el acasa, pentru ca e obosit si el, dar de vazut ne vedem aproape zilnic chiar daca munceste mult. Daca nu ar lucra poate am iesi si noi dar eu il inteleg, astfel cand merg la el, stam, ascultam muzica, ne uitam la un film, povestim, glumim, mai vin prieteni la el, mai iesim putin pe afara, mai ne iubim si noihee hee, lucruri obisnuinte care le fac orice cuplu, important e sa fiu cu el, nu conteaza ca iesim sau nu undeva, sau pur si simplu stam la el, imi place si asa.

| julieta a răspuns:

Sincer noua nu ne place aglomeratia si preferam sa stam mai mult acasa la mine, stam am2 mai mult timp impreuna in felul asta si nu ne distragem atentia uitandu-ne la cineva anume s. a, depinde de starea care o avem cand ne intalnim, sunt zile cand nici nu vine bine la mine ca deja plecam si ne intoarcem seara acasa happy

| bibishor a răspuns:

Buna, eu ma vad mai rar cu prietenul meu pentru ca suntem amandoi ocupati, eu cu scoala, el cu serviciul... dar oricum in fiecare sambata iesim undeva oricat de obositi am fi, prin cluburi, sti tu de astea. Spre deosebire de altele eu merg in fiecare duminica sa-mi sustin prietenul la fotbal big grin nu facem lucruri iesite din comun, dar ne iubim si noi cum putem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea ne place sa iesim, in general plecam la munte, la mare, oriunde, cu prietenii, e mai frumos asa. Cand sunt cu el, ne intalnim numai la mine, e mult mai ok si facem tot ce ne trece prin cap. big grin