| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru voi big grinaca o persoana are multi bani si vrea sa-si faca o fabrica de ciocolata Milka, poate? cum?

6 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Poate sa devina actionar la Milka

| Seepty a răspuns:

Poate sa-si faca o fabrica de ciocolata dar nu cu numele ''Milka'' pentru ca acesta exista deja.

| andrei1237 a răspuns:

Prin multa munca, dar sa isi gaseasca alt nume deoarece Milka este luat.

| svartirhimnar a răspuns:

Asta visam eu când eram mică. Să am propria mea fabrică de ciocolată. Dacă tot vrei una, încearcă să-i pui numele Aklim laughing.

| NoOne18 a răspuns (pentru svartirhimnar):

Ba cand mancam ciocolata milka, ma cuprins intrebarea asta, cum a facut acel om fabrica, si de asta.

| ladydaianne a răspuns:

Poate să-și facă fabrică, dar nu Milka deoarece acesta are deja un proprietar.