| Adrian277 a întrebat:

O intrebare tampita: cum trebuie sa arate o poza cu un document dupa ce ai scanat-o? Sa fie alb negru poza si sa fie taiate marginile in cazul in care am mai prins si altceva in poza aia si atat? Dau funditalaughing

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Dupa ce scanezi la imprimanta, programul iti da posibilitatea de a alege cum va arata imaginea. Poti sa reglezi luminozitatea, sa alegi daca e color sau alb negru, iar daca apar alte obiecte pe scanner, se va vedea si poti sa decupezi. Depinde acum de program. Eu acum cativa ani am luat o imprimanta HP, s-a stricat acum cateva luni, dar si-a facut treaba si functiona cum ti-am zis mai devreme