| Balonaseplutitoare a întrebat:

O persoana chiar ar putea face ce a facut Hannah Montana?

Ma refer sa se dea drept o alta persoana si sa fie canareT/cantareata sau altceva?

Daca da cum, de unde ar trebui sa inceapa ce ar trebui sa faca si restul.

Va rog seriozitate ca daca incepeti cu cati 8 ani ai va primii report.

Multumesc
Stiu ca am mai pus intrebarea dar nu am primit un raspuns ????????

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Îți dai seama ca Hannah Montana (sa presupunem ca exista) sau altcineva care a făcut asta (probabil) nu s-a urcat așa din senin pe o scena și hai sa cant ceva sa fiu faimos. Nu. A avut o armata întreaga de oameni in spate plus foarte mulți bani, sa nu uitam de talent pentru a cânta și a scrie piese.

| Dalmore a răspuns:

Balonașe plutitoare, Hannah Montana, câți 8 ani ai? laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câti 8 ani ai

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Daca tot vrei sa iti ascunzi identitatea, poti sa iei exemplu de la Carla's Dreams.