| anonim_4396 a întrebat:

O prietena de-a mea a avut un iubit si cand era cu el vroiam sa il cunosc si el nuhappy nici nu ne cunoastem, dar de cand i-a dat papucii tipa, el tot intreaba de mine si ca mereu vorbesc despre mine si mi-a spus ca maine vine pentru mine sa ma vada la scoala, adica o intalnire. chatterbox Sa ma duc? ce sa fac? Dati-mi cat mai multe sfaturi.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da, du-te.De ce nu?

| tim a răspuns:

Parerea mea, dupa descrierea facuta de tine, tipu asta e cam fustangiu, si cred ca oricum erai trecuta pe,, lista" lui inca de cand era cu prietena ta

| Nita a răspuns:

Poi poti sa te duci numai ca dupa probabil ca prietena ta o sa se uite cam urat la tine, acum depinde daca mai tine la el...

| bombonik31 a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut daca te duci, dar ai grija ca s-ar putea sa te foloseasca sa o faca pe ea geloasahappy fii atenta cum se comporta el cu tine si asa vezi si ce ganduri are, dar sa nu ai incredere in el de la inceput:*succes...eu zic sa te duci, mai ales ca tie iti place de el:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu cat de sincera e, adica nu stiu daca minte sau nu, wai special pentru mine. pff straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc foarte mult :*