| rixu` e fan UCV [:x] a întrebat:

O ruda si-a patat o diploma ffffff importanta cu tus si stiti cumva cum se poate sterge tusul (fara pasta corectoare)? pls:p dau funda big grin

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Foarte greu se scoate tusul.Pagin insa este compromisa.Va trebui probabil sa solicite un duplicat.Este nevoie insa ca initial sa-si declare diploma nula in MONITORUL OFICIAL.Sa se adreseze pentru lamuriri unitatii emitente.

1 răspuns:
| JustArmy a răspuns:

Sa incerce cu un disc demachiant si spirt. eu asa le-am skos de pe materiale. nu stiu daca merge si pe hartie.