| AmYnAaa a întrebat:

O sa ma intalnesc pentru prima oara cu un baiat pe care il plac si nu stiu cum sa reactionez cand o sa ma vad cu el. sad Cum sa fac sa facem cunostinta fata in fata? Ce sa facem sa nu se plictiseasca vreau sugestii lungi va rog

Răspuns Câştigător
| LauBau a răspuns:

Trebuie sa actionezi normal sa nu ii dai impresia ca ti-ai facut un fel de "discurs" pe cere il citesti in fata lui.
Lucrul de baza e sa nu te inrosesti, sa nu te balbai, etc.
Incearca sa pui cele mai bune haine pe tine si sa nu dai cu o tona de machiaj(baietilor nu le plac asta)
Cam atata, incearca sa fii naturala si sa ai incredere in tine.

Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discutati despre hobbyuri-le comune, muzica, scoala, faceti glume...o sa vezi ca totul vine de la sine(asa eram si eu in adolescenta la primele intalniri happy )

| Roxyroxx234 a răspuns:

Trebuie sa fi tu, nu incerca sa pari ceea ce nu esti si nu incepe sa ii povestesti ce ai mancat, gasiti puncte comune