| ersa23 a întrebat:

O sa mai fie apocalipsa?

Răspuns Câştigător
| MadaTeIntreaba a răspuns:

Pai...In primul rand unii oameni care se dau speciali vor sa faca bani din acest lucru straight face ai vazut ca unii oameni care cred in aceasta apocalipsa cumpara tricouri, pancarde, afise doar ca sa anunte lumea.Nu ai de ce sa te temi! Stai linistit/a! Nu se va intampla nimic!

| ersa23 explică (pentru MadaTeIntreaba):

Multumesc.de 7 zile nu ma mai ingrizorez de asa ceva, mersi muult.

7 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Odata da

| fulgerul46 a răspuns:

Apocalispsa o sa fie o data asa cum a zis Iisus Hristos apocalipsa va fi dar nici eu nu stiu nu mai tatal din ceruri stie si oricum ce are un inceput are si un sfarsit

| FlorinaOnt a răspuns:

Nu...pentru k nimeni nu stie daca va fi sau nu:d...asa ca pentru mine nu va fi

| Aide a răspuns:

Buna (>.

| KatnissEverdeen a răspuns:

O data da ( vorba lu Takocska )... dar nici un om nu va stii cand ( doar d-zeu)