| 3ntzz a întrebat:

O seara buna! O intrebare des intalnita:une-mi poti gasi un job de vara? Respectiv in Timisoara?
Toata lumea are nevoie de bani, vara. Nu?
Si chiar nu stiu ce-as putea sa fac atata timp cat am doar 15 ani si abia am terminat clasa a 9-a...
Daca aveti idei, va rog sa mi le spuneti.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anita1D a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Termin a X-a si fac 16. Poti incerca la fast-food-uri sau prin bazar happy Sa imparti pliante nu cred ca e prea rentabil pentru ca stai aproape toata ziua in soare, mergi aiurea pe jos, nu esti platit destul si in plus poti lua teapa. Have fun & sper ca te-am ajutat happy