| URSaKe a întrebat:

O tipa si-a inmormantat mama. La inmormantare a cunoscut un barbat pe care nu-l mai vazuse pana atunci. Tipul i s-a parut fantastic, barbatul viselor ei... s-a indragostit de el la prima vedere. Cand s-a terminat inmormantarea tipul a disparut fara urma: ea nu reusise sa-i ia nr. de telefon si nimeni nu stia cine era barbatul. Dupa cateva zile tipa si-a ucis sora.Intrebarea e:care a fost motivul pentru care si-a ucis propria sora?

Răspuns Câştigător
| criss_5841 a răspuns:

Am vrut sa raspun fara sa ma uit la ce a scris marijuana laughing acum am vazut... draga marijuana... nu este niciun desen animat e o intrebare totusi ciudata si aceste intrebari sunt puse la diferite teste psihologice happy
deci raspunsul e: si-a ucis sora pentru ca spera ca-l va revedea happy
Numai o persoana bolnava poate sa faca asta laughing) dar totusi e tare ideea laughing te pup :*

9 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Credea dacă moare altcineva va apărea din nou bărbatul respectiv. E veche chestia. Baftă!

| Marijuana a răspuns:

Intrebarea este:in ce desene animate ai mai vazut si asta?yawn

| Marijuana a răspuns:

Pffflaughing descopar ca nu`mi place psihologialaughing nu stiu ce o sa fc la liceulaughing

| LoveMe a răspuns:

Ce chestie tampitastraight face
rolling eyes

| sweetgirl_2938 a răspuns:

Spera ca tipul ala va veni si la inmormantarea surorii. Funda?

| sweetgirl_2938 a răspuns:

Pentru spera ca tipul sa vn la inmormantarea surorii

| criss_5841 a răspuns:

Spera ca il va vedea din nou pe acel tip happy

| Cursed SeaL a răspuns:

Pentru ca tipa s-a indragostit de acel necunoscut si a vrut sa il revada din nou? uraf foarte urat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-a omorat sora cu speranta de a-l intalni iar la inmormantarea eihee hee