| Joker3134 a întrebat:

Oameni buni, ce faci din moment ce sambata si duminica nu lucreaza niciun psihiatru si ai nevoie? Si plus de asta daca mai stai si o saptamana pana te programezi ..asta e bataie de joc.Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Exista spitale de psihiatrie, alea sigur au medici de garda si in weekend.
In plus, persoanele cu diagnostic serios, au un psihiatru care raspunde de starea lor, si poate fi contactat de familie aproximativ oricand.

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Psihiatru sa fie ce-a mai mică problemă. Problema e ca in ziua de azi si pentru analize sau controale ce iti pot salva sau curma viata trebuie sa astepti luni de zile.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Vorbești cu o rudă din familie sau iubit/a ori prieten, dacă nu ai îți ocupi timpul cu ceva pentru a uita.