| anonim_4396 a întrebat:

Oameni buni! Sunt in pana de idei pentru id-uri! Ma puteti ajuta? Numele meu e Maria... dar puteti pune chestii gen rock music sau metal sau ceva de genu.

10 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pentru asta ai nevoie de o pompa, vrei sa bag presiune in tine?

| fluturas a răspuns:

Mariska_rock
maria_askulta_rock laughing
musical_zgomotos_maria
maria_maria_ce_nume_frumos laughing_la_fel_ca_idul_meu laughing
rock_music_maria
trasnita_de_rockk_marialaughing
love_la_nebunie_metal
winking:*
metal_maria_rock
music_is_my_life
rock_is_my_life
imi_place_sa_ma_jock_si_sa_ascult_rock laughing
rm_metalmery laughing
rocck_mary
metal_love_rock laughing

| xibalba a răspuns:

Sincer, daca nu esti genul de persoana care sa isi schimbe id`ul des, mai bine iti pui maria_numeledefamilie. Te va reprezenta in totalitate. Si eu am avut id`uri interesante, pot spune, dar acum ma limitez la unul in care e scris doar numele meu si anul nasterii.

| mcrenma a răspuns:

Rock_maria
maria_rock
maria_love_rock
maria_metal_soul
rock_mari
le poti combina cum vrei big grin
rock_m
metalrock_mary

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zgomotos_MaRy225 nu stiu trebuie sa ai idei succes!thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maria@rock e cea mai tare din lume

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu happy dar poti pune ceva in genul violence_maria_metal
sau maria_violence metal
sau metal_violence_maria laughing nu am idee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lolly. pups{data de nastere}winking e mai cool mai smecheroh go on°♥°╚ ß ® uNέ††å ╗°♥°din astea de fitzee daca esti fitoasalaughing)) ca doar nu-ti pui bebe_plin_de_gumalaughing)) din astea de copii tempitiilaughing pser sa te ajutelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.facebook.com/reqs.php#!/dorel. tudor

| Andrrew a răspuns (pentru anonim_4396):

Amn, daca asculti rock... Cred ca am niste ideei thinking
marriee.cookie_monster
cupcake_rawwr
marrie.rawwr
mannie.ekp ( entre' kriptical pseudonim ) e o trupa rock foarte tare.
Cam atat.thinking