| missecstazy a întrebat:

Oare cand se presupune ca va fi Apocalipsa credeti ca raul va invinge binele? in care credeti mai mult?

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Apocalipsa o traiesti. ea a inceput de la bomba atomica.Si cel care poarta semnul inceputului este marele Albert Einstein, care a contribuit decisiv la fabricare si perfectionarea ei.Biblia spune ca vom sfarsi prin foc. oare despre ce foc era vorba?

| lia a răspuns:

Apocalipsa? De ce nu incerci tu sa te gandesti la solutii pentru ce se intampla la momentul actual pe pamant?
De cand se vorbeste despre apocalipsa? Eu cred ca se mai trezeste cate un destept sa bage o duma despre apocalipsa si... unii care sa creada si asa vine iar apocalipsa. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare an este apocalipsa.nu stiai? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o vrea dumnezeu

| mtrl a răspuns:

Bine, rau? nu exista bine si rau. prea realtiv, depinde de prespectiva.