| Doarunaltutilizator a întrebat:

Oare care va fi viitorul trupei Linkin Park acum că solistul s-a sinucis de mai bine de un an? Eu sincer sper sa nu se desființeze.

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Probabil ca se va destrama... atata timp cat ramane Mike Shinoda nu e totul pierdut.

| Doarunaltutilizator explică (pentru RainmakerX):

Sa sperăm că va găsi pe cineva asemănător cu Chester.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rost au presupunerile? O sa anunte cand o sa fie siguri sau cand o sa gaseasca o persoana potrivita. Mike zicea ca ar fi fost mai usor daca Chester alegea un inlocuitor inainte sa se sinucida. Nici eu n-as vrea sa se destrame.