| Catrice a întrebat:

Oare dacă fac cont de onlyfans cu plata sa zicem 50-100$ și pun pozele altei persoane care nu poate afla ca am făcut asta, pățesc ceva?

41 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu faci promovare nu câștigi nimic, faci tik tok mai sexy si o sa intre, asa nu faci abonati, piata e plina, trebuie sa fii si frumoasa

| Dismally a răspuns:

Nu cred ca merge, cu siguranta s-au gandit si altii la asta inaintea ta. Mai bine pui cu tine, castigi mai putin dar castigi cinstit big grin

| RAY a răspuns (pentru Dismally):

E vb de promovare mann, plus ca pe only cere buletin, poza, astfel nu poti face cont nici pe chaturbate, eu lucrez in it

| Catrice explică (pentru Dismally):

Eh era doar curiozitate

| Catrice explică (pentru RAY):

Nașpa sa stai pe site-urile alea...

| Dismally a răspuns (pentru RAY):

N-am idee cum functioneaza, nu ma intereseaza site-urile de genul acesta happy

| Dismally a răspuns (pentru Catrice):

Ce sa spui si tu acum big grin

| Catrice explică (pentru Dismally):

N-am făcut nimic boss, îs mai curat ca apa big grin

| Dismally a răspuns (pentru Catrice):

Bravo, asa te vreau big grin

| Catrice explică (pentru Dismally):

Super,când îmi primesc premiul? Medalia? Cupa? Ce se da?!

| Dismally a răspuns (pentru Catrice):

Nu stiu, ce preferi? O diploma poate? big grin

| Catrice explică (pentru Dismally):

Premiu în banihee hee

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Eu nu stau, eu fac bani din orice

| Catrice explică (pentru RAY):

A da uitasem nu tu cauți tipe goale pe net

| Dismally a răspuns (pentru Catrice):

Cati bani?

| Catrice explică (pentru Dismally):

Minim 100,000€

| Dismally a răspuns (pentru Catrice):

Bine, primesti cate 1 ban pentru fiecare fapta buna, cand ajungi la suma aia te anunt eu big grin

| Catrice explică (pentru Dismally):

Pai am făcut deja 500... îmi vreau premiul sad

| Dismally a răspuns (pentru Catrice):

Bine, la 500 vine 5 lei laughing

| Catrice explică (pentru Dismally):

Nașpa,nu-mi placi, îți dau o stea si te trec pe lista neagra sad

| Dismally a răspuns (pentru Catrice):

Stiu ca nu-ti plac dat asta este, ti-am spus doar, un ban bucata big grin

| Catrice explică (pentru Dismally):

Nu-i corect, credeam ca primesc cate un bănuț de haur crying te denunț, gata!

| Dismally a răspuns (pentru Catrice):

N-am de haur, doar de hargint laughing Dar si pe aia ii pastrez, sunt la colectia mea big grin

| Catrice explică (pentru Dismally):

Este buni și de ciocolata sad

| Dismally a răspuns (pentru Catrice):

Pai cand strangi 500 din aia simpli ii poti schimba pentru 1 - 2 de ciocolata big grin

| Catrice explică (pentru Dismally):

Pai am deja 500...5 lei...55 bănuți de ciocolata yeee

| Dismally a răspuns (pentru Catrice):

Nu prea cred ca iti iei 55 de ciocolata cu 5 lei big grin

| Catrice explică (pentru Dismally):

Asa e, iau 100

| Dismally a răspuns (pentru Catrice):

Pai in cazul asta iti dau bani sa-mi cumperi si mie banuti de ciocolata de unde stii tu cu pretul asta laughing

| Catrice explică (pentru Dismally):

Super,100,000€ și te rezolv laughing
Destui cat să-mi facă chinezii reducere 25%

| Dismally a răspuns (pentru Catrice):

Neh, nu cred ca pot manca atata ciocolata laughing

| Catrice explică (pentru Dismally):

Vinzi,faci bișniss
Ne băgam pe combinație împreună, eu aduc marfa tu o vinzi. Ție îți dau din 25% profit capisci amigo?

| Dismally a răspuns (pentru Catrice):

Bine, cand o sa am 100.000€ de investit in banuti de ciocolata, la tine o sa vin big grin

| Jus7t a răspuns:

Trimite o poza frumi în privat :*

| Catrice explică (pentru Jus7t):

Of bine materialiști profitori ce sunteți

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Momentan, nu avem o lege pentru revenge p-orn în România. Există, în Parlament, un astfel de proiect de lege, dar până intră în vigoare va mai dura ceva!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

Sa multumim sorosistilor alora satanisti corporatisti LGBTQ nenorociti de la USR pentru asta, ca cu peneleii si pesedeii am fi avut asa ceva in anul 3546. Proiectul a trecut de Senat, si aparent deputatii o mai freaca la rece... https://www.usr.ro/......-de-senat/