| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont pe onlyfans si am pozat buletinul cum au zis ei si asa, dar imi tot zice ca cererea nu a fost aprobată si nu inteleg de ce. Am dat toate datele exacte si pozele sunt clare la buletin

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Perfect, alt imbecil care adera la platforma aia cretina.

| Xpressurself a răspuns:

Ce ai ajuns, sa dai si bani ca sa te uiti la o fata dezbracata ca sa te masturbezi si la final ramai si fara bani si nu ai nici prietena. Se zice ca nu doare prostia. Doare, ba doare foarte tare, da e cu efect intarziat.

| Diaaa2004And a răspuns:

Asta e. Se mai întâmplă. Acesta e sigur un semn de la Dumnezeu :')

| IonutM00 a răspuns:

Un Instagram? Poate pot sa te ajut