| anonim_4396 a întrebat:

Oare englejii sunt trezi vreodata?

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, ei dorm toata ziuasmug.

| Arthur a răspuns:

Englezii sunt treji cateodata.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Treji suna mai bine...mai ardelenescbatting eyelashes Dacă au mai mulţi bani de băutură n'avem ce face decât să'i compătimim

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Sa-i vezi pe chinejilaughing

| Dmonik a răspuns:

Niciodata nu sunt trezi aceasta natie numita engleji! Ce-ti veni sa ma iriti? Vrei sa vezi cum ma manifest cand sunt nervoasa? Sau inervata? laughing

| Alex_7297 a răspuns:

Englejii sunt trezi rolling on the floor! Haios ca întotdeauna. Şi bine-nţeles şi câte-o ironie la adresa inculţilor! Ţine-o tot aşa bent!

Răspuns utilizator avertizat
| I.Love.Football a răspuns:

Daca din greseala le iese o cafea buna, dupa ce o beau, sunt treji atat timp cat tine efectul cafelei laughing.

| alexutzu00791 a răspuns:

Si tu esti acum, adica la momentul intrebarii in ipostaza englezului?

| zumba zumba a răspuns:

Sunt laughing

| manndarina a răspuns:

Sunt in Anglia chiar acum...winking Bent te inseli amarniclaughing nu o sa vezi vreun englez beat pe strada (cum spune si Marius)
Filmul nu este acelasi cu realitatea
Asa ca cei care nu cunosc mai bine nu ar vorbi
Anglia este boboc pe langa... oh go on Romania

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Englejii? Ciudat poporlaughing Pe astia acum i-au descoperit?
Iar daca te referi la englezi... nu sunt mai rau decat romaniiwinking
In Anglia nu ai sa vezi betivi pe strada, chiar daca consuma mult alcool, sunt un popor civilizat; Anglia fiind cea mai dezvoltata tara din Europa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@maryus37
"Daca consuma"? Ciudata formulare. Zici ca ai fost englej vorbitor de limba romana la faza asta. Te rugam, fa o data ca capra si duuuuu-teeee, invartindu-te.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu categoric nu esti, din moment ce ai zis "engleJi", in loc de "engleZi"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Referitor la ce ati spun mai devreme, si anume ca nu vezi englezi beti pe strada, vreau sa va contrazic. Daca nu vezi englezi, vezi englezoaice sau orice ar fi. Nu are de`a face statul cu oamenii care`l alcatuiesc. Am fost in Anglia si am vazut cum se tavaleau pe iarba cu sticlele de bautura in mana femei la ora 12, inca nu terminasera distractia happy Asa ca nu mai aruncati cu noroi in Romania si romani. Peste tot se gasesc genul asta de oameni`. Ce va mai place sa mancati ce nu trebuie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SpuS, pardon!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA

| paula_2228 a răspuns:

Intr-adevar, sunt foarte sociabili... dar umbla si cum nu e tocmai adecvat pe strazi, va spun din experientawinking

| Nla_Andrew_1998 a răspuns:

Oare englezii sunt treji