| 123098lolol a întrebat:

Oare exista etraterestrii? Poate facem din aceasta intrebarea cea mai populara de pe TPU.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Exista.Doar ca inca nu am dat de ei.Si nici ei de noi. E absurd sa sustii ca suntem singurii intr-un univers nemarginit

| Firefly a răspuns:

rolling eyesMda, cel putin 20 de utilizatori TPU au mai pus intrebarea asta si nu a devenit niciodata cea mai populara.
laughingTrebuie sa fii foarte limitat sa iti inchipui ca suntem singuri in univers.(Vorbesc in general, nu am refer la tine.)

| Rukhsandra a răspuns:

Eu cred ca Pamanutul nu e singura planeta cu "viata" pe ea ...Si cred ca cei de la NASA stiu si au dovezi ca exista extraterestrii dar tin totul secret chatterbox

| justme_2041 a răspuns:

Sincer! 50 La suta cred! sau chiar 95... uitate pe Discovery SEARA! vei vedea iti arata divezi(la ora 12:00)! Sanatate si mult noroc! pupici:*:*:*

| anOnimăăăă a răspuns:

Sincer eu cred ca exista big grin...

| kytyna a răspuns:

Little green men coming to earth to have sex with us laughing

| Ramonika_8897 a răspuns:

Parerea mea este ca ca exista extraeresti dar nu sunt exact cum credem noi ca sunt de exemplu m-am uitat odata la tv si am vazut ca extarterstri sunt un fel de oameni numai ca mai ciudati datorita conditiilor de viata de exemplu daca nu-i nu am avea destul aier ni sar face multe riduri. asa si la " extraterestri " Oricum nu garantez asta... big grinbig grin:big grin sper sa-ti fie un pic de folos

| Ramonika_8897 a răspuns:

Parerea mea este ca exista " extrateresti " eu supun extarteresti in ghilimele pentru ca nu se numesc chiar asa se numesc... nu mai tin minte dar sigur nu se numeau extrateresti. Vreau sa va spun ca un " extraterescu " nu este asa cum vil incipuiti voi el este cu fata ca varza murata cu pielea ca de bartan si slab am vazut eu la un documentar...ma rog nu stiu ce sa zic nu garantez dar stiu sigur ca unele sin cuvintele care le-am zis sunt 100% fff bine