| alessia a întrebat:

Oare ii place de mine? tot timpul cand ma vede pe la scoala sta mai mult prin preajma mea.cand vb cu alt baiat si rad cu el parca nu prea ii convine, imi vorbeste frumos.ma ia in brate,, de ce face toate astea? funda daca primesc un raspuns concret cu argumentari:*:*

Răspuns Câştigător
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Cu siguranta ii place de tine, mai ales la cum se poarta cu tine
dar nu poti fi mereu sigura... poate ca e mai afemeiat sa spun asa sau mai bine vezi cum se poarta cu alte fete ca sa iti dai seama.
oricum daca te place si daca si tie iti place de el atunci nu mai sta pe ganduri si reci la actiunelaughing

1 răspuns:
| justme97 a răspuns:

Eu cred ca ii place de tine
dc?
pai ai spus o chiar tu te i a in brate si pare putin gelos cand vb cu alt baiat
ar fi bine sa i dai si putin mai mullta atentie si sunt sigura ca o sa iasa ceva
succesX
ai gija de tinehappy